Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Profil üretiminde uluslararası standartlara göre üretim gerçekleştiren Fıratpen, sektörün ilk akredite pencere laboratuarı FUDEL ile kalite denetimini üst seviyeye çıkarmıştır.

En değerli unsur insandır anlayışına inanan Fırat, personelinin gerek iş deneyimlerini gerekse kurumsal bilgi birikimlerini artırmak amacıyla sürekli hizmet içi eğitimler düzenlemektedir.

% 100 yerli ve milli sermayeli Fıratpen, gücünü ve kökünü bu topraklardan alan sektörün lider firmasıdır. Yatırımını bu ülkeye yapar ve milli duruşu önemser. Başarı odaklıdır ve sosyal sorumlukları gözetir. Ülkesinin ve sektörünün gelişimi için bilgiyi teknolojiye dönüştürür. 

FIRAT PEN GİBİ BU ÜLKENİN TOPLUMUN DEĞERLERİNİ ÖNEMSEYEN MİLLİ BİR FİRMANIN ÜRÜNLERİNİ BU HALK İÇİN KURMAYA DEVAM EDECEĞİZ BİZLERİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

2005 YILIN DA UZMAN PERSONEL KADROMUZLA FIRAT PEN ALT BAYİLİĞİNİ ÜSTLENDİK TOPLUMA YARARLI EN ÜST KALİTEDE ÜRÜNLERİ ÜRETMEK İÇİN HİÇ DURMADAN ÇALIŞMAYA DEVAM ETMEKTEYİZ.

GÜNÜMÜZDE FIRAT PENİN ANA BAYİLİĞİNE SOYUNAN TUNÇ CAM FIRAT PENLE BİRLİKTE ÖNEMLİ BULUŞLARA İMZA ATMAKTADIR FIRAT PENLE İŞ ORTAKLIĞIMIZ TAMAMEN SİZLERİN DAHA SICAK, SERİN VE FERAH EVLERDE OTURMANIZ İÇİN DEVAM ETMEKTEDİR.

SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK BİZLERİ MUTLU EDİYOR SİZİN İÇİN ÇALIŞMAKTAN GURUR DUYUYORUZ.  


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Tunç Cam Kalitesinin Sizler İçin Çalışmaları Sonucu Elde Edilmiş Beceriler
Cam Balkonda Kalitenin Tek Adresi Tunç Cam Güvenle Sunar.. %95
PVC Ve Sİneklik Alanındada Tunç Cam Artık 1. Numarada Yerini Alıyor Bizimle Çalıtığınız İçin Pişman Olmicaksınız Tunç Cam. %99
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın